Menu główne

Strona główna
Archiwum artykułów
Artykuły tematycznie
Wyślij news'a
Tutoriale PL


Galeria

Galeria
Standard Gallery
Gold gallery
5 ostatnich prac
Prace top 10


Zasoby

Bitwy
Pliki
Linki
Ankiety
Szukaj


Fora dyskusyjne

Nasze Forum
Forum3D.pl
ilahi

Kontakt

Napisz do nas
Poleć nas
nukrox

Serwis

O Redakcji
Statystyki
Top 10
nukro

Statystyka

Otrzymaliśmy
10035531
odsłon strony od 1 maj 2003


Różne


O nas

Wysłany przez borysCinema 4D - for the real world

Jesteśmy serwisem zajmującym sie programem do tworzenia grafiki 3d Cinema4D. Pozatym informujemy o róznych wydarzeniach (konkursach, festiwalach, produkcjach, etc) związanych z grafiką komputerową. Codziennie staramy sie dostarczyć naszym czytelnikom, porcje informacji związanych z grafiką komputerową, oprogramowaniem 3d, dodatkami do programów graficznych, narzędziami, i innymi wydarzeniami. Także w miare możliwości staramy się umieszczać tutoriale, opisy programu, (zarówno tłumaczone jak i własnego autorstwa), oraz recenzje graficznego software'u. Staramy się zmienić wizerunek polskiej społeczności grafików 3D, udostępnic maximum informacji, i na bieżąco wspierać niedoświadczonych ludzi. Na chwile obecna traktujemy prace nad serwisem jako hobby, więc portal nie jest komercyjny, dzięki temu mamy duże szanse samorozwoju, a także satysfakcje z możliwości pomocy innym. Ciągle staramy się poszerzać naszą wiedzę, a Serwis jest miejscem, gdzie możemy sie nią podzielic z innymi. Chcemy dostarczac infomacji fachowych, sprawdzonych, oraz z kompetentnych zródeł informacji. Nie konkurujemy z innymi serwisami, ani nie faworyzujemy naszego programu, jak najbardziej jesteśmy otwarci na wspólprace, także staramy się nie sympatyzować z wszelkimi formami piractwa, czy też innymi nielegalnymi działaniami. Firma Gros hostuje nasz serwis, który pracuje na maszynie Unixowej z serwerem Apache, podpiętym do łącza o przepustowości 2MB/s.


Redakcja

Zespół redakcyjny liczy 5 osób, jednak nie wszyscy udzielają się jednakowo, każdy na miare swoich możliwości. Wspólnie staramy się utrzymać określony poziom, i każdy konsultujemy się w przypadku niepewnych informacji z resztą zespołu. Kontakt

Aby znami się skontakować wystarczy napisać na redakcja(at)c4d-pl.org, bądź też skorzystać z gotowego formularza. oczywiście można zostawić wiadomość na forum. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, aby nie przesyłać do nas maili o treści: "Pomożcie mi bo mam problem z...." do tego zostało stworzone forum, na którym mocno udziela się _solid.


Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Tak od indywidualnych ludzi chętnych do współredagowania serwisu, jak i od osób czy instytucji chcących nawiązać inną formę kooperacji. Szczegółowych informacji o oglądalności (która przekracza 20 tys. unikalnych użytkowników w miesiącu) i jej profilu udzielamy jedynie bezpośrednio zainteresowanym. Formy kontaktu z redakcją można znaleść powyżej. Jeśli uważasz, że warto nas polecić, oto nasze bannery:

Serwis jest zrzeszony w kręgu polskich stron o tematyce 3D 
Ankieta tego artykułu

[ Wyniki | Ankiety ]

Głosów: 0
Komentarzy: 0

Pokrewne linki

· Więcej o Różne
· Napisane przez borys


Najczęściej czytany artykuł o Różne:
O nas


Oceny artykułu

Wynik głosowania: 4.37
Głosów: 8


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje


 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.
RSS

Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.
Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy oraz postów na forum, są one własnością użytkowników.
Serwis zbudowano przy wykorzystaniu systemu portalowego PHP-Nuke.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie i prowadzenie www.BORYS.org

design for firefox